یكی نیست به این زنیكه بیشعور بگه زندگی منو كه خراب كردی تموم شد پیام دادن و زنگ زدنت به من دیگه چیه ؟ اول اخرش معلوم بود كه تو رو ول می كنه .

زنگ زده می گه من خانم نسرین ارزو ایزد هستم (مردشور اسمت و خودت و ببرن تو یه زن هرزه ای خودتم خانم قلمداد می كنی نسرین ارزو ایزد ) تا اسمشو شنیدم گوشی رو قطع كردم زنیكه روانی پیام داده . می گه مصطفی تورو دوست نداره . بدبخت اگر دوسم نداشت یك سال تمام جلوی در خونمون موس موس نمی كرد . التماس نمی كرد . من دیگه نمی تونستم ادامه بدم . الانشم دنبال منه . تو رو به فكر خودت باش كه جلوی پسرات و خانواده همسر قبلیت و خانواده خودت ابروت رفت بخاطر هرزگی هات . خوشم امد كه پسرتم گفت مامانم هرزه ست نمی تونیم درستش كنیم عادت كرده به هرزگی . قبلنا دنبال پیر پاتالا بود الان افتاده دنبال جوونا تا به بابام ثابت كنه پسرای جوونم خواهانش هستن .  

اخه بدبخت سادیسمی جنس شما ی هرزه فقط برای هرزگیه نه زندگی نه عشق  . وقتی یكی میاد سمتتون معلومه برای چی میاد . مطمئن باش كه دوست داشتنی در كار نیست عشق و علاقه ای در كار نیست . اگرم بهت محبت كردن از سر دلسوزی و ترحمه اگر بهت گفتن دوست دارم از سر نیازشون بوده . اخه بیشعور زندگی من كه خراب شد تو خرابه های زندگی من دیگه دنبال چی می گردی خب اون ولت كرد رفت من باید تاوان هرزگی تورو پس بدم . خدایا خودت بهم صبر بده . بستم نیست هنوزم این ضجر دادنا ادامه داره ؟؟؟؟

خودت ,زندگی ,دوست ,هرزگی ,هرزه ,ایزد ,ارزو ایزد ,نسرین ارزو منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ابرانه انجام پروژه های برنامه نویسی وب سایت انلاین دانش اَره کردن Adventure Comic موسیقی ایرانی و خارجی onlineclass4u آموزش فیزیک فارابی